Rodinná konference v Loukově dne 21.9.2023

Rodinná konference v Loukově dne 21.9.2023.

Publikováno 12. 9. 2023 15:57

Doporučení pro využívání umělé inteligence na základních školách

Doporučení pro využívání umělé inteligence na základních a středních školách Umělá inteligence tu s námi už zůstane. Buďte na ni nejen připraveni, ale dobře ji při výuce využijte s naší sadou doporučení určených pro ty, kterých se AI ve vzdělávání týká nejvíce. Ať už jste učitel, rodič, ředitel či sám žák, naše materiály vám dobře poslouží v prvních krůčcích i velkých skocích ve světě AI.

Publikováno 9. 9. 2023 13:51

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Dnes začíná NOVÝ ŠKOLNÍ ROK. Všem učitelům přejeme mnoho energie, pevné nervy a trpělivost, žákům zase zvídavost, radost z učení a úžasné spolužáky. Ať se vám nový školní rok povede na jedničku s hvězdičkou. A nezapomeňte, my jsme tu VŽDY pro vás.

Publikováno 4. 9. 2023 10:54

Buletin BUĎTE IN

BulletIN BUĎTE IN Aktuální číslo zpravodaje projektů IKAP II a KAP BulletIN BUĎTE IN s připomenutím akcí, které se pojí se startem školního roku 2023/2024 pro pedagogy ve Zlínském kraji.

Publikováno 30. 8. 2023 23:38

Konference ŠKOLSTVÍ 2024

Konference ŠKOLSTVÍ 2024 se uskuteční dne 9. 11. 2023 v hotelu Olšanka Praha Hlavními tématy konference budou: · České školství v roce 2024 · Financování školství v roce 2024 · Odměňování ve školství v roce 2024 · Aktuální problémy regionálního školství, podpora technického vzdělávání · Drogy ve školách“ a „Legalizace marihuany v ČR · Kolik má brát ředitel · Školní stravování, předpoklad optimální kondice žáků a studentů

Publikováno 29. 8. 2023 12:12

Projektový podzim plný akcí

Publikováno 25. 8. 2023 23:35

Metodické doporučení-šetření stížností

Metodické doporučení-šetření stížností Česká školní inspekce připravila metodický dokument, jehož cílem je pomoci ředitelům škol a školských zařízení při šetření a vyřizování stížností a podnětů, které dostávají od žáků, jejich zákonných zástupců či jiných osob. Korektní a úspěšné vyřešení stížnosti či podnětu již na úrovni školy vytváří prostor věnovat více času jejímu rozvoji a zvyšování kvality vzdělávání.Zároveň snižuje riziko podání stížnosti České školní inspekci na straně druhé.

Publikováno 20. 8. 2023 13:18

Podpora kurikulární práce škol (IPs Kurikulum)

Publikováno 17. 8. 2023 20:53

Pojmy ve strategickém a akčním plánování

Prezentujeme informace, které slouží pro nováčky ve strategickém a akčním plánování, a to pro základní orientaci v pojmech při plánování v území.

Publikováno 31. 7. 2023 17:55

Kotlíkové dotace a Dotační listy pro obce i školy

Zlínský kraj připravil další kolo tzv. kotlíkové dotace (výzvu na výměnu zdrojů tepla v nízkopříjmových domácnostech), která byla vyhlášena 30.06.2023, a příjem žádostí začne 12.09.2023. MAS je opět připravena ke konzultacím a případné pomoci s podáním žádosti pro žadatele z členských obcí MAS. Zde přidáváme odkaz s informacemi k této výzvě. https://zlinskykraj.cz/…023

Publikováno 25. 7. 2023 15:07