Drobečková navigace

Úvod > MAS > Členové a orgány

Členové a orgány

Členové MASP

Název subjektu Zástupce Sektor/ oblast působení Postavení / funkce v MASP
FK Bystřice pod Hostýnem Ing. Zdeněk Havránek Neziskový   Výběrová komise, Sport
FK Bystřice pod Hostýnem Roman Ondroušek Neziskový / sportovní činnost 67009841 Sport
HLAVA – STAVBY, s.r.o. Petr Hlava Soukromý / stavebnictví 26950421 Podnikatelé
Hotel Harmonie František Ernest Soukromý / ubytovací a rekreační služby 10573909 Cestovní ruch
Charita Bystřice pod Hostýnem Ing. Pavel Pilmajer Neziskový / pečovatelské služby 47930560 Výběrová komise, Spolky a církve
Jaromír Novák Jaromír Novák Soukromý / zemědělská činnost 70859141 Zemědělství a lesnictví, Výběrová komise
Josef Koutný Josef Koutný Soukromý / ubytovací a rekreační služby 87259133 Cestovní ruch
Klub biatlonu Bystřice p.H. Vojtěch Zicháček Neziskový / sportovní činnost 63414708 Sport, Výběrová komise
Křídlo, spol. s. r. o. Ing. Jiří Grygar Soukromý / hospodaření v lesích 46976973 Zemědělství a lesnictví, Výbor spolku
Martin Nezdařilík Bc. Martin Nezdařilík Soukromý   Výběrová komise, Zemědělství a lesnictví
Matice Svatohostýnská Dagmar Fojtů Neziskový / ubytovací a rekreační služby 00206776 Výbor spolku, Spolky a církve
Město Bystřice pod Hostýnem Jiří Ott Veřejný 00287113 Výbor spolku, Samospráva
Mgr. Anna Blahová Mgr. Anna Blahová Soukromý / fyzická osoba   Občané nepodnikající, Kontrolní komise
Obec Brusné Jana Sedláková Veřejný / místní samospráva 00287091 Samospráva
Obec Držková Ing. Jan Chudárek Veřejný / místní samospráva 00568546 Samospráva
Obec Hošťálková Petr Laštovica Veřejný / místní samospráva 00303798 Samospráva, Kontrolní komise
Obec Chomýž Oldřich Navrátil Veřejný / místní samospráva 00287237 Samospráva
Obec Chvalčov Ing. Antonín Stodůlka Veřejný / místní samospráva 00488895 Výběrová komise, Samospráva
Obec Jankovice Miroslav Darebník Veřejný / místní samospráva 00287288 Samospráva
Obec Komárno Milan Šindelek Veřejný / místní samospráva 00287326 Samospráva, Kontrolní komise
Obec Loukov Ing. Antonín Zlámal Veřejný / místní samospráva 00287440 Výbor spolku, Samospráva / předseda MAS
Obec Mrlínek Ing. Jaroslav Vlček Veřejný / místní samospráva 47934701 Samospráva
Obec Podhradní Lhota Petr Horáček Veřejný / místní samospráva 00287610 Samospráva, Výběrová komise
Obec Rajnochovice Antonín Uhřík Veřejný / místní samospráva 00287661 Samospráva
Obec Rusava Bohumil Škarpich Veřejný / místní samospráva 00287709 Samospráva
Obec Slavkov pod Hostýnem Jaroslav Čačala Veřejný / místní samospráva 00287733 Samospráva
Obec Vítonice Bc. Ladislava Hradilíková, Dis. Veřejný / místní samospráva 00380873 Výběrová komise, Samospráva
ONENESS o.p.s. Eva Krejčí Neziskový / ubytovací a rekreační služby 27741354 Cestovní ruch
Pavel Bednařík - OSVČ Pavel Bednařík Soukromý / truhlářství 64425932 Kontrolní komise, Podnikatelé / předseda kontrolní komise
Radim Štípek - truhlářství Radim Štípek Soukromý / truhlářství 67505589 Podnikatelé
RUSAVA IN, o.s. Bc. Olga Navrátilová Neziskový / práce s dětmi a mládeží 22726039 Spolky a církve
ŘKF Bílavsko Marek Výleta Neziskový / církevní organizace 47930471 Spolky a církve
SDH Chvalčov Michal Sedlář Neziskový / požární činnost 65270266 Výbor spolku, Spolky a církve / Místopředseda MAS
SDH Loukov Tomáš Olivík Neziskový / požární činnost   Výběrová komise
SK Rajnochovice Jaroslav Gajdušek Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost 18189334 Sport
Solisko, z. s. Ing. Jaroslav Šarman Neziskový / společenské aktivity, uchování tradic 26571579 Výbor spolku, Spolky a církve / místopředseda MAS
soukromá osoba Anna Blahová Soukromý   Výbor spolku, Občané nepodnikající
Technické služby Bystřice pod Hostýnem Ing. Norbert Jančo Soukromý / hospodaření v lesích, výroba, prodej, služby 63494361 Podnikatelé
Tenisový klub Bystřice pod Hostýnem Ing. Daniel Šenk Soukromý / sportovní činnost 64422526 Sport
TJ Bystřice pod Hostýnem Miroslav Žůrek Soukromý / tělovýchovná a sportovní činnost 18188532 Sport
TJ Chvalčov Milan Perutka Soukromý 18189571 Sport
TJ Mrlínek Miluše Fárková Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost 47933712 Výběrová komise, Sport
TJ SOKOL Bystřice pod Hostýnem Ing. Zbyněk Svoboda Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost 47930225 Sport, Kontrolní komise
WSAEKO, s.r.o. Jan Kurfürst Soukromý / ekologická činnost 27730352 Výběrová komise, Podnikatelé / předseda výběrové komise
Zemědělské družstvo Rusava Vlastimil Žaloudík Soukromý / zemědělská činnost 47911131 Zemědělství a lesnictví
Z-FIN, a. s. Ing. Libuše Vystrčilová Neziskový / ubytovací a hostinská činnost 25585193 Cestovní ruch

Výbor spolku

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Ing. Antonín Zlámal Obec Loukov Veřejný / místní samospráva předseda MAS
Dagmar Fojtů Matice Svatohostýnská Neziskový / ubytovací a rekreační služby  
Michal Sedlář SDH Chvalčov Neziskový / požární činnost Místopředseda MAS
Ing. Jaroslav Šarman Solisko, z. s. Neziskový / společenské aktivity, uchování tradic místopředseda MAS
Anna Blahová soukromá osoba Soukromý  
Ing. Jiří Grygar Křídlo, spol. s. r. o. Soukromý / hospodaření v lesích  
Jiří Ott Město Bystřice pod Hostýnem Veřejný  

Výběrová komise

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Jan Kurfürst WSAEKO, s.r.o. Soukromý / ekologická činnost předseda výběrové komise
Ing. Pavel Pilmajer Charita Bystřice pod Hostýnem Neziskový / pečovatelské služby  
Ing. Antonín Stodůlka Obec Chvalčov Veřejný / místní samospráva  
Bc. Martin Nezdařilík Martin Nezdařilík Soukromý  
Ing. Zdeněk Havránek FK Bystřice pod Hostýnem Neziskový  
Bc. Ladislava Hradilíková, Dis. Obec Vítonice Veřejný / místní samospráva  
Miluše Fárková TJ Mrlínek Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost  
Petr Horáček Obec Podhradní Lhota Veřejný / místní samospráva  
Jaromír Novák Jaromír Novák Soukromý / zemědělská činnost  
Vojtěch Zicháček Klub biatlonu Bystřice p.H. Neziskový / sportovní činnost  
Tomáš Olivík SDH Loukov Neziskový / požární činnost  

Kontrolní komise

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Pavel Bednařík Pavel Bednařík - OSVČ Soukromý / truhlářství předseda kontrolní komise
Ing. Zbyněk Svoboda TJ SOKOL Bystřice pod Hostýnem Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost  
Milan Šindelek Obec Komárno Veřejný / místní samospráva  
Petr Laštovica Obec Hošťálková Veřejný / místní samospráva  
Mgr. Anna Blahová Mgr. Anna Blahová Soukromý / fyzická osoba  

Zájmová skupina

 

Cestovní ruch

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Ing. Libuše Vystrčilová Z-FIN, a. s. Neziskový / ubytovací a hostinská činnost  
František Ernest Hotel Harmonie Soukromý / ubytovací a rekreační služby  
Eva Krejčí ONENESS o.p.s. Neziskový / ubytovací a rekreační služby  
Josef Koutný Josef Koutný Soukromý / ubytovací a rekreační služby  

Občané nepodnikající

 
Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Mgr. Anna Blahová Mgr. Anna Blahová Soukromý / fyzická osoba  
Anna Blahová soukromá osoba Soukromý  

Podnikatelé

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Jan Kurfürst WSAEKO, s.r.o. Soukromý / ekologická činnost předseda výběrové komise
Pavel Bednařík Pavel Bednařík - OSVČ Soukromý / truhlářství předseda kontrolní komise
Radim Štípek Radim Štípek - truhlářství Soukromý / truhlářství  
Petr Hlava HLAVA – STAVBY, s.r.o. Soukromý / stavebnictví  
Ing. Norbert Jančo Technické služby Bystřice pod Hostýnem Soukromý / hospodaření v lesích, výroba, prodej, služby  

Samospráva

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Ing. Antonín Zlámal Obec Loukov Veřejný / místní samospráva předseda MAS
Petr Horáček Obec Podhradní Lhota Veřejný / místní samospráva  
Ing. Antonín Stodůlka Obec Chvalčov Veřejný / místní samospráva  
Jaroslav Čačala Obec Slavkov pod Hostýnem Veřejný / místní samospráva  
Bc. Ladislava Hradilíková, Dis. Obec Vítonice Veřejný / místní samospráva  
Ing. Jaroslav Vlček Obec Mrlínek Veřejný / místní samospráva  
Milan Šindelek Obec Komárno Veřejný / místní samospráva  
Petr Laštovica Obec Hošťálková Veřejný / místní samospráva  
Jana Sedláková Obec Brusné Veřejný / místní samospráva  
Ing. Jan Chudárek Obec Držková Veřejný / místní samospráva  
Oldřich Navrátil Obec Chomýž Veřejný / místní samospráva  
Miroslav Darebník Obec Jankovice Veřejný / místní samospráva  
Antonín Uhřík Obec Rajnochovice Veřejný / místní samospráva  
Bohumil Škarpich Obec Rusava Veřejný / místní samospráva  
Jiří Ott Město Bystřice pod Hostýnem Veřejný  

Sport

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Miluše Fárková TJ Mrlínek Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost  
Miroslav Žůrek TJ Bystřice pod Hostýnem Soukromý / tělovýchovná a sportovní činnost  
Milan Perutka TJ Chvalčov Soukromý  
Vojtěch Zicháček Klub biatlonu Bystřice p.H. Neziskový / sportovní činnost  
Ing. Zbyněk Svoboda TJ SOKOL Bystřice pod Hostýnem Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost  
Roman Ondroušek FK Bystřice pod Hostýnem Neziskový / sportovní činnost  
Jaroslav Gajdušek SK Rajnochovice Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost  
Ing. Daniel Šenk Tenisový klub Bystřice pod Hostýnem Soukromý / sportovní činnost  
Ing. Zdeněk Havránek FK Bystřice pod Hostýnem Neziskový  

Spolkya církve

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Dagmar Fojtů Matice Svatohostýnská Neziskový / ubytovací a rekreační služby  
Michal Sedlář SDH Chvalčov Neziskový / požární činnost Místopředseda MAS
Ing. Jaroslav Šarman Solisko, z. s. Neziskový / společenské aktivity, uchování tradic místopředseda MAS
Ing. Pavel Pilmajer Charita Bystřice pod Hostýnem Neziskový / pečovatelské služby  
Bc. Olga Navrátilová RUSAVA IN, o.s. Neziskový / práce s dětmi a mládeží  
Marek Výleta ŘKF Bílavsko Neziskový / církevní organizace  

Zemědělství a lesnictví

Jméno Organizace Sektor/ oblast působení Funkce
Ing. Jiří Grygar Křídlo, spol. s. r. o. Soukromý / hospodaření v lesích  
Vlastimil Žaloudík Zemědělské družstvo Rusava Soukromý / zemědělská činnost  
Jaromír Novák Jaromír Novák Soukromý / zemědělská činnost  
Bc. Martin Nezdařilík Martin Nezdařilík Soukromý