Úvod > Aktuality MAS > Aktuality z MAS

Aktuality z MAS

Projekt „Dětské kluby a příměstské tábory na Podhostýnsku" je realizován díky podpoře MAS

V srpnu 2018 byl na pěti školách na území ORP Bystřice pod Hostýnem zahájen projekt, který podpořil založení a provoz tzv. dětských klubů a příměstských táborů. Projekt je realizován díky podpoře MAS Podhostýnska, z.s., která v roce 2018 vyhlásila výzvu z OPZ. Do projektu s rozpočtem téměř 5,8 mil Kč je zapojena Základní škola Rajnochovice, ZŠ a MŠ Slavkov pod Hostýnem, Základní škola a Mateřská škola Loukov, Základní škola a Mateřská škola Vítonice a Základní škola a Mateřská škola Chvalčov.

Publikováno 19. 9. 2019 20:53

MAS Podhostýnska podporuje JSDH na Bystřicku

MAS Podhostýnska uzavřela 2. výzvu z IROP s názvem "Hasičské vybavení".

Publikováno 1. 4. 2019 16:35

MAS Podhostýnska zahájila realizaci vzdělávacích aktivit

V rámci realizace projektu Místní akční skupiny Podhostýnska ( MAS ) byl zahájen plán vzdělávacích aktivit pro školní rok 2018-2019.

Publikováno 1. 4. 2019 16:33