Ukrajinský asistent pedagoga od 1.9.2022

Ukrajinský asistent pedagoga od 1.9.2022 ????‍♀️Ukrajinský asistent podporuje začleňování UA dětí do běžných tříd veřejných škol ????‍♀️nutná znalost ukrajinštiny, čeština stačí na základní úrovni, ověřuje ředitel, netřeba zkouška ????‍♀️možno udělit výjimku z kvalifikace ????‍♀️ 0,5 úvazku již od 10 UA dětí v MŠ a ZŠ (sčítá se za subjekt) ????‍♀️ pro samostatné malotřídky stačí 5 UA žáků ve škole https://www.msmt.cz/dokumenty/vestnik-msmt-04-2022

Publikováno 4. 9. 2022 22:50

Projekt „Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území ORP Bystřice pod Hostýnem III“

Projekt „Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území ORP Bystřice pod Hostýnem II“ pokračuje ve své realizaci navazujícím projektem „MAP III“

Publikováno 31. 8. 2022 16:02

Dopravní výchova – metody, formy, výukové a metodické materiály pro školy a škol. zařízení

Dopravní výchova – metody, formy, výukové a metodické materiály pro školy a školská zařízení 22. září 2022, 8.30 - 12.00 https://www.npi.cz/…ni3

Publikováno 31. 8. 2022 10:59

Dotační listy pro neziskové organizace Zlínského kraje

SPORTOVNÍ KLUBY A TĚLOVÝCHOVNÉ JEDNOTY MOHOU ZÍSKAT DOTACI NA PROVOZ A ÚDRŽBU SPORTOVIŠŤ

Publikováno 28. 8. 2022 20:23

Výuka češtiny jako druhého jazyka pro děti a žáky-cizince

Publikováno 26. 8. 2022 19:54

Nové číslo zpravodaje BulletIN BUĎTE IN

Publikováno 25. 8. 2022 14:47

Pozvánka na konferenci Support to Leadership in Education as a Way to School Improvement

Bezplatná konference „Support to Leadership in Education as a Way to School Improvement“ se koná v Praze ve dnech 15.-17. září 2022 Slavnostní zahájení proběhne ve čtvrtek 15. 9. od 17:00 hod. v Nostickém paláci, sídle Ministerstva kultury. Hlavními řečníky konference jsou: prof. Arnošt Veselý, Ph.D. a Georgios Zisimos z The European Training Foundation Přijďte si poslechnout zahraniční zkušenosti a seznámit se s výsledky posledních výzkumů. Jste srdečně zváni a těšíme se na vás!

Publikováno 20. 8. 2022 22:22

Průběžná zpráva o integraci a vzdělávání ukrajinských dětí a žáků

Publikováno 7. 8. 2022 15:34

Jak řešit případy ukrajinských dětí, které se k výuce ve spádové škole nepřihlásily?

Jak řešit případy ukrajinských dětí, které se k plnění povinné školní docházky ve spádové škole nepřihlásily? Návod jak postupovat mají ředitelé škol a jejich zřizovatelé v datových schránkách (někteří vícekrát, omlouváme se za technickou chybu), ostatní naleznou samozřejmě na EduCZ https://www.edu.cz/informace-pro-reditele-skol-a.../ Návod, jak seznam z registru obyvatel získat, naleznete na stránkách ministerstva vnitra - https://www.mvcr.cz/clanek/manual-pro-obce.aspx

Publikováno 30. 7. 2022 21:29

POZVÁNKA na SBOROVNU

POZVÁNKA na SBOROVNU setkání sekce Kariérové poradenství 29. srpna 2022, 12:00 – 16:00 hod. místo 22. budova, J. A. Bati 5520, Zlín téma Plánování kariérového poradenství na školní rok 2022/23 Zajímá Vás, jaké možnosti v kariérovém poradenství můžete využít? Srdečně Vás tímto zveme na další setkání školních kariérových poradců, zváni jsou všichni pedagogičtí pracovníci, případně širší odborná veřejnost, která působí v oblasti kariérového poradenství na školách ve Zlínském kraji.

Publikováno 28. 7. 2022 14:57