Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Projekty MAS > Místní akční plán > Aktuality MAP > Poděkování za dosavadní spolupráci a přízeň

Poděkování za dosavadní spolupráci a přízeňVážení a milí příznivci projektu MAP II,
připravili jsme pro Vás v uplynulém roce široké spektrum aktivit , které zapojeným školám a organizacím ORP Bystřice pod Hostýnem přinesly mnoho zážitků, edukace a rozšíření nabídky. Projekt s názvem „Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území ORP Bystřice pod Hostýnem" (dále MAPII) si za dobu svého trvání vybudoval své pevné místo, obhájil svoji nezastupitelnost a především podpořil aktivitami velký počet dětí, žáků, učitelů, rodičů a občanů. Prostě se nám všem už dostal pod kůži. Jeho sledovanost na sociální síti je toho také důkazem, jak praví dnešní mladá generace.
V souvislosti s výše uvedeným je ale nejcennější na celém projektu fakt, že se podařilo umožnit otevřenou komunikaci a možnost setkávání, což je základní lidskou potřebou. Neškolíme jen „pro certifikát“ Jsme platforma systematické podpory učitelů a ředitelů škol. Vychutnávejte si tedy i v roce 2020 nabídku našich vzdělávacích aktivit s neopakovatelnou atmosférou v Loukově.
Závěrem mně dovolte poděkovat všem mým kolegům, starostům obcí MAS Podhostýnska za nelehkou, ustavičnou a soustavnou práci, jíž přispívají k rozšíření rozměrů „svých“ obcí a ke zvýšení kvality života Vás, občanů. Na tomto místě bych chtěl také vyzdvihnout nelehkou práci všech učitelů a ředitelů škol, kteří si zaslouží náš obdiv.
Děkuji Vám za dosavadní spolupráci, které jsem si vždy velmi vážil.
Do roku 2020 přejeme za tým MAP II hodně zdraví, štěstí, klidu a rodinné pohody!
Váš
Ing. Antonín Zlámal