Vernisáž Mezinárodního výtvarného sympozia Držková - Hošťálková 2023

Dovolujeme si Vám připomenout, že probíhající XV. ročník Mezinárodního výtvarného sympozia Držková - Hošťálková 2023 vyvrcholí v pátek 16.6.2023 v 18.00 hod. slavnostní vernisáží, na kterou jste srdečně zváni. Těšíme se na setkání s Vámi! Za pořádající z. s. Solisko

Publikováno 15. 6. 2023 11:40

Mezinárodní výtvarné sympozium Držková - Hošťálková 2023

Publikováno 10. 6. 2023 12:21

Workshop Mediace – cesta k dohodě a porozumění

Realizační tým projektu KAP zve na workshop Mediace – cesta k dohodě a porozumění, který se uskuteční dne 30. 8. 2023 od 7.45 v prostorách Gymnázia a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky Zlín. Workshop je určen pro pedagogické i nepedagogické pracovníky ZŠ, SŠ a VOŠ, jako jsou asistenti pedagoga, metodici prevence, sociální pedagogové a pracovníci, školní psychologové, výchovní poradce a pedagogové se zájmem o problematiku.

Publikováno 9. 6. 2023 19:30

Pravidelné vydání DOTAČNÍCH LISTŮ (obce + školy)

Prezentujeme Vám pravidelné vydání DOTAČNÍCH LISTŮ (obce + školy), které jsou jedním z produktů projektu Místní akční plán (MAP) realizovaného pod křídly Místní akční skupiny Podhostýnska, z.s.

Publikováno 1. 6. 2023 12:11

Platforma Sborovna

Publikováno 15. 5. 2023 15:48

Školní kurikulum a tipy

TZ, kterou vydal Eduin k návštěvě a workshopu Lucy Crehan na NPI ČR dne 26. dubna 2023. Lucy Crehan je autorka knihy Chytrozemě a zabývá se školním kurikulem.

Publikováno 9. 5. 2023 13:38

Aktuální Dotační listy

Pravidelné vydání DOTAČNÍCH LISTŮ, které jsou jedním z produktů projektu Místní akční plán (MAP) realizovaného pod křídly Místní akční skupiny Podhostýnska, z.s.

Publikováno 4. 5. 2023 10:41

Setkání Sborovny k tématu Kariérové poradenství pro žáky se socio-kulturním znevýhodněním

Publikováno 1. 5. 2023 20:55

PŘÍŠTÍ VZDĚLÁVACÍ AKTIVITA