Aktuální "Dotační listy pro obce"

Vážení příjemci Dotačních listů, do Vašich rukou se dostává zářijové číslo našeho pravidelného měsíčníku pro obce. Za pozornost stojí například informace o IROP, reflektující fakt, že na začátku září 2021 vyhlásila MAS Podhostýnska příjem žádostí o dotaci z IROP s názvem „Hasičské vybavení“. Za naši pracovní skupinu Vám všem přejeme příjemné a inspirativní čtení v našich dotačních listech.

Publikováno 28. 9. 2021 15:41

"Den dobročinnosti" ve Zlínském kraji

Výzva k podání žádostí o poskytnutí podpory z programu "Den dobročinnosti" ve Zlínském kraji

Publikováno 22. 9. 2021 14:24

Slavíme 100 let - pozvánka

Publikováno 22. 9. 2021 8:55

Pozvánka na online stáž dne 29.09.2021

Dovolujeme si Vás, nebo Vaše kolegy oslovit s nabídkou účasti na online stáži na téma „Aktivní přístup k zajištění podpory a vzdělávání dětí ve třídách s heterogenním kolektivem a výskytem dětí s SVP“.V současné době nabízíme nejbližší termín 29. 9. 2021 na ZŠ Česká Lípa, Partyzánská. Na konkrétní datum stáže je potřeba se předem registrovat, a to na https://www.socialni-zaclenovani.cz/online-staze/ Po ukončení registrace Vám přijde automatická odpověď– potvrzení o přihlášení k účasti na stáži

Publikováno 21. 9. 2021 10:33

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ DO LOUKOVA

POZVÁNKA NA VZDĚLÁVACÍ AKCI NA TÉMA „Mezigenerační vztahy v pedagogickém sboru, ve třídě, v rodině a téma inkluze“ MÍSTO KONÁNÍ: OBECNÍ ÚŘAD LOUKOV DATUM A ČAS KONÁNÍ: ČTVRTEK 14. 10. 2021, od 14.00 hodin PŘEDNÁŠEJÍCÍ: PaedDr. Mgr. Věra Facová , MUDr. PhDr. Miroslav Orel, Ph.D. Přednáška je zdarma a těšíme se na Vaši hojnou účast!

Publikováno 18. 9. 2021 9:31

Seminář Dr.Věry Facové a Dr.M.Orla dne 16.9.2021 "Životní spokojenost a její kořeny...."

Seminář Dr.Facové a Dr.Orla dne 16.9.2021 "Životní spokojenost a její kořeny v životě pracovníka úřadu a pedagoga jako nositele inkluzivního vzdělávání" na Obecním úřadě v Loukově v prezenční formě. Seminář je zdarma, účastníci obdrží Osvědčení a podmínkou je jen dodržení aktuálních hygienických pravidel. Seminář se uskuteční od 14.00 do 16.00 hodin. Váš MAP II

Publikováno 9. 9. 2021 11:56

Aktuální číslo zpravodaje projektů IKAP II a KAP BulletIN BUĎTE IN

Aktuální číslo zpravodaje projektů IKAP II a KAP BulletIN BUĎTE IN s nabídkou chystaných aktivit pro pedagogické pracovníky Zlínského kraje na nejbližší období.

Publikováno 9. 9. 2021 11:44

ŠKOLSTVÍ 2022 odborná konference

Publikováno 30. 8. 2021 9:12

Dotační listy pro školy na srpen 2021

Publikováno 26. 8. 2021 13:28

Dotační průvodce pro neziskové organizace Zlínského kraje

Vážení příznivci MAP II. Rádi bychom Vám prezentovali srpnové vydání pravidelného měsíčníku pro neziskovky Zlínského kraje, ve kterém najdete spoustu příležitostí, jak lze získat potřebné finanční prostředky. V průvodci najdete zjednodušeně graficky a tematicky vyznačené možnosti dotačních titulů, grantů a různých podpor pro Vaši organizaci. Přejeme Vám příjemné a inspirativní čtení v dotačním průvodci.

Publikováno 25. 8. 2021 20:30