Drobečková navigace

Úvod > Místní akční plán > Aktuality MAP

Aktuality MAP


Vážení a milí příznivci projektu MAP II,
připravili jsme pro Vás v uplynulém roce široké spektrum aktivit , které zapojeným školám a organizacím ORP Bystřice pod Hostýnem přinesly mnoho zážitků, edukace a rozšíření nabídky. Projekt s názvem „Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území ORP Bystřice pod Hostýnem" (dále MAPII) si za dobu svého trvání vybudoval své pevné místo, obhájil svoji nezastupitelnost a především podpořil aktivitami velký počet dětí, žáků, učitelů, rodičů a občanů. Prostě se nám všem už dostal pod kůži. Jeho sledovanost na sociální síti je toho také důkazem, jak praví dnešní mladá generace.
V souvislosti s výše uvedeným je ale nejcennější na celém projektu fakt, že se podařilo umožnit otevřenou komunikaci a možnost setkávání, což je základní lidskou potřebou. Neškolíme jen „pro certifikát“ Jsme platforma systematické podpory učitelů a ředitelů škol. Vychutnávejte si tedy i v roce 2020 nabídku našich vzdělávacích aktivit s neopakovatelnou atmosférou v Loukově.
Závěrem mně dovolte poděkovat všem mým kolegům, starostům obcí MAS Podhostýnska za nelehkou, ustavičnou a soustavnou práci, jíž přispívají k rozšíření rozměrů „svých“ obcí a ke zvýšení kvality života Vás, občanů. Na tomto místě bych chtěl také vyzdvihnout nelehkou práci všech učitelů a ředitelů škol, kteří si zaslouží náš obdiv.
Děkuji Vám za dosavadní spolupráci, které jsem si vždy velmi vážil.
Do roku 2020 přejeme za tým MAP II hodně zdraví, štěstí, klidu a rodinné pohody!
Váš
Ing. Antonín Zlámal

2 Starší

Pozvánka na seminář dne 3.10.2019 do Loukova

Více

Publikováno 1. 10. 2019 8:01

Projekt MAP II je evoluční v myšlenkách a revoluční v implementaci

Více

Publikováno 19. 9. 2019 9:56

Pozvánka na vzdělávací akci MAP

Datum konání: 19. 9. 2019

Vážené paní ředitelky, vážení páni ředitelé! Dovolujeme si Vás a Vaše pedagogy pozvat dne 19.9.2019 na další zajímavý seminář do Loukova na Obecní úřad, kde proběhne v sále od 14 hodin přednáška „ Specializovaná kineziologie v praxi „. Seminář jsme připravili ve spolupráci s výbornou lektorkou a navíc Poslankyní Parlamentu České republiky Mgr. Miloslavou Rutovou..

Více

Publikováno 26. 8. 2019 17:44

Bilancujeme první rok realizace projektu MAP II...

Více

Autor: Mgr. Anna Blahová Publikováno 2. 8. 2019 14:15

2 Starší