Úvod > Projekty MAS > Místní akční plán > Aktuality MAP > Tvoření pro maminky díky projektu MAP IV. proběhlo v Obecní knihovně Rajnochovice

Obecní knihovna Rajnochovice díky projektu MAP  IV. dne 2.5.2024 zorganizovala akci: "Tvoření pro maminky"

První květnový týden probíhaly v knihovně Rajnochovice tvořivé dílničky, kde si děti mohly vyrobit dárečky maminkám k svátku.

Tvoření se zúčastnily nejmenší děti z MŠ Podhradní Lhota - třída Berušek a předškolní děti - třída Sluníček. Následně se připojily děti ze školní družiny  a žáci Komunitního dětského klubu při ZŠ v Rajnochovicích. Naši akci přišly podpořit i knihovnice z Obecní knihovny Loukov. Velké poděkování patří z řady veřejnosti ochotné a obětavé paní Marušce, která se podílela nejen na přípravě ale i na samotném tvoření s dětmi.

Akce byla úspěšná, všichni s velkým nadšením tvořili a poté si spokojeně odnášeli domů vlastnoručně vyrobené dárečky. Panovala pohodová a zábavná atmosféra. Starší děti předávaly zkušenosti těm mladším a zároveň jim pomáhaly.

Do knihovny jsme mohli koupit pro děti společenské hry a duhové sedáky . Děti byly za svou píli odměněni sladkostí.