Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Projekty MAS > Místní akční plán > Aktuality MAP > Projekt MAP zareagoval na důsledky „koronavirového jara“ flexibilně

Projekt MAP zareagoval na důsledky „koronavirového jara“ flexibilněProjekt MAP zareagoval na důsledky „koronavirového jara“ flexibilně a přesunul na čas svoji činnost i do kyberprostoru. Místní akční plán v tu dobu skutečně ocenil své periodikum „Dotační listy“, vydávané každý měsíc pro školy a v upraveném vydání pro obce. Učitelé, žáci a rodiče naskočili na vlnu učení na dálku a děti to rozhodně bavilo.

Tato etapa nás v projektu nás  naučila včasné interakci s internetovými portály a dalšími projekty, abychom mohli okamžitě reagovat na společenskou poptávku informací a skutečné potřeby žáků a učitelů. Většina široké pedagogické veřejnosti se shodne na faktu, že za minulé období udělali velký pokrok v používání informačních a komunikačních technologií. Projekt MAP v době nouzového stavu fungoval jako pojítko mezi školami, učiteli a žáky. Sledovanost projektového profilu na sociálních sítích v posledních měsících několikanásobně stoupla a jeho obliba v očích uživatelů pokračuje.