Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > MAS > Aktuálně z MAS > Aktuality z MAS > Místní akční skupina Podhostýnska myslí na zemědělství a rozvoj našeho regionu.

Místní akční skupina Podhostýnska myslí na zemědělství a rozvoj našeho regionu.Místní akční skupina Podhostýnska myslí na zemědělství a rozvoj našeho regionu. Osmého června 2020 vyhlásila 4. výzvu MAS z Programu rozvoje venkova. Tímto podporuje lokální farmáře a jejich konkurenceschopnost. Paleta činnosti MAS Podhostýnska je široká. Všechny cesty ale vedou k rozvoji našeho milovaného regionu.
"Silní lidé dělají silný region!" - to je motto kampaně REGIONY SOBĚ na podporu lokální ekonomiky, kterou vytvořila Národní síť Místních akčních skupin České republiky.
V rámci kampaně byl vytvořen web www.regionysobe.cz, na kterém mohou lokální producenti sdílet svoji nabídku s místními obyvateli nebo turisty. Vznikla tak unikátní databáze toho nejlepšího, co české regiony nabízí a co je potřeba podpořit a zachovat. Vy zase díky ní získáte přehled, co všechno se ve vašem regionu vyrábí a koná. Tak vyrazte objevovat!