Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Projekty MAS > Místní akční plán > Aktuality MAP > Pozvánka na online Krajský workshop ICT - Nová Informatika - Revize RVP ZV

Pozvánka na online Krajský workshop ICT - Nová Informatika - Revize RVP ZV 

 

Rádi bych Vám  poskytli další aktuální informaci o nabízené podpoře pro pedagogické pracovníky základních škol.

 

Vzhledem k chystaným změnám v ICT si Vás dovolujeme pozvat na Krajské workshopy ICT úzce související s revizí RVP ZV. Jsou určeny pro pedagogické pracovníky základních škol, nejsou zpoplatněny a proběhnou online formou prostřednictvím MS Teams pod vedením zkušených lektorů.V úvodních částech každého workshopu vždy proběhne vstup Mgr. Jaroslava Faltýna, ředitele Odboru základního vzdělávání a mládeže MŠMT ČR.

 

První ze dvou workshopů bude na téma Základy algoritmizace a programování a proběhne 19. 4. 2021 od 14:30 do 18:00 hodin. Lektorem workshopu bude PhDr. Vojtěch Gybas, Ph.D.

 

Druhý workshop bude na téma Práce s daty, Základy informatiky a proběhne 30. 4. 2021 od 14:00 do 17:30 hodin. Lektorem workshopu bude PhDr. Zbyněk Filipi, Ph.D.

 

Detailní informace o jednotlivých workshopech včetně možnosti přihlášení se naleznete po kliknutí na níže uvedené odkazy (pokud Vás nabídka zaujme a budete se chtít zúčastnit obou workshopů je nutno se přihlásit prostřednictvím každého z odkazů):

 

19. 4. 2021 od 14:30 do 18:00 hodin

 

30. 4. 2021 od 14:00 do 17:30 hodin

 

Poznámka:     přihlášený účastník obdrží nejpozději 3 hodiny před termínem konání link umožňující vstup na předmětný workshop