POZVÁNKA na SBOROVNU

POZVÁNKA na SBOROVNU setkání sekce Kariérové poradenství 29. srpna 2022, 12:00 – 16:00 hod. místo 22. budova, J. A. Bati 5520, Zlín téma Plánování kariérového poradenství na školní rok 2022/23 Zajímá Vás, jaké možnosti v kariérovém poradenství můžete využít? Srdečně Vás tímto zveme na další setkání školních kariérových poradců, zváni jsou všichni pedagogičtí pracovníci, případně širší odborná veřejnost, která působí v oblasti kariérového poradenství na školách ve Zlínském kraji.

Publikováno 28. 7. 2022 14:57

Dotační průvodce NNO ZK

NEZISKOVÉ ORGANIZACE MOHOU POŽÁDAT O FINANČNÍ PROSTŘEDKY NA NÁKUP VOZIDEL S ALTERNATIVNÍM POHONEM Na začátku června zveřejnilo Ministerstvo životního prostředí výzvu, která je zaměřena na pořízení automobilů s nižším ekologickým dopadem na životní prostředí.

Publikováno 28. 7. 2022 10:18

Aktuální Dotační listy pro školy

MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ PODPOŘÍ PROJEKTY VE ŠKOLSTVÍ NA ENVIRONMENTÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Na začátku července odstartoval příjem žádostí o dotaci na zlepšení kompetencí a zlepšení povědomí cílových skupin v environmentálním vzdělávání.

Publikováno 27. 7. 2022 13:55

MAP III v září opět nabídne seriál přednášek

Zveme Vás na přednášku do Loukova na Obecní úřad

Publikováno 26. 7. 2022 13:58

MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ VYPSALO VÝZVY PRO OBCE A MĚSTA V OBLASTI LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ

MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ VYPSALO VÝZVY PRO OBCE A MĚSTA V OBLASTI LESNÍHO A VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ Na začátku léta uveřejnilo Ministerstvo zemědělství možnost získat dotaci v rámci Národního plánu obnovy ve třech tematických oblastech zabývajících se ekologií, přírodou a klimatickými změnami. Více informací o dotačních výzvách je na www stránkách Ministerstva zemědělství.

Publikováno 26. 7. 2022 13:32

Hlavní změny vyplývající z Lex Ukrajina 2

Metodické komentáře k zákonu Lex Ukrajina 2 pro oblast regionálního školství Informační materiál Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy slouží jako metodický výklad k zákonu Lex Ukrajina 2 pro oblast regionálního školství. “Lex Ukrajina 2”, tedy zákon č. 199/2022 Sb., kterým byl upraven a doplněn zákon č. 67/2022 Sb. označovaný jako Lex Ukrajina (1) nabývá účinnosti dnem 30. června 2022.

Publikováno 10. 7. 2022 19:35

Přejeme vám krásné léto, plné odpočinku a nových zážitků

Milí příznivci MAPII, ve čtvrtek 30.6.2022 nám projekt MAPII skončil a my bychom vám rádi touto cestou poděkovali za vaši přízeň a zapojení se do jeho aktivit. Přejeme vám krásné léto, plné odpočinku a nových zážitků a budeme se těšit na další spolupráci v navazujícím projektu MAPIII. Váš realizační tým MAPII

Publikováno 2. 7. 2022 12:25

Oslavy Rajnochovic

Zveme všechny občany, rodáky , přátele, známé , prostě všechny, na oslavy Rajnochovic, ať společně oslavíme kulaté výročí obce dne 5.7.2022.

Publikováno 30. 6. 2022 17:30

Poděkování pedagogům a zapojeným aktérům

Za celý tým MAP vám ze srdce přejeme, ať vám tyhle prázdniny přinesou krásné zážitky, hluboký odpočinek a bohatou inspiraci pro další školní rok!

Publikováno 30. 6. 2022 15:09

Pozvánka 50 LET FOTBALU V KOMÁRNĚ