Jednotlivé orgány MASP


Výbor spolku

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Ing. Antonín Zlámal Obec Loukov Veřejný / místní samospráva předseda MAS
Dagmar Fojtů Matice Svatohostýnská Neziskový / ubytovací a rekreační služby
Michal Sedlář SDH Chvalčov Neziskový / požární činnost
Ing. Jaroslav Šarman Solisko, z. s. Neziskový / společenské aktivity, uchování tradic místopředseda MAS
Václav Smolka Obec Osíčko Veřejný / místní samospráva
Ing. Jiří Grygar Křídlo, spol. s. r. o. Soukromý / hospodaření v lesích místopředseda MAS
Mgr. Zdeněk Pánek Město Bystřice pod Hostýnem Veřejný

Výběrová komise

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Jan Kurfürst WSAEKO, s.r.o. Soukromý / ekologická činnost předseda výběrové komise
Ing. Pavel Pilmajer Charita Bystřice pod Hostýnem Neziskový / pečovatelské služby
Ing. Petr Rydval SHR Soukromý
Ing. Antonín Stodůlka Obec Chvalčov Veřejný / místní samospráva
Bc. Martin Nezdařilík Obec Blazice Veřejný / místní samospráva
Zdeněk Šrom ŘKF Bystřice pod Hostýnem Soukromý
Bc. Ladislava Hradilíková, Dis. Obec Vítonice Veřejný / místní samospráva
Miluše Fárková TJ Mrlínek Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost
Petr Horáček Obec Podhradní Lhota Veřejný / místní samospráva
Jaromír Novák Jaromír Novák Soukromý / zemědělská činnost
Vojtěch Zicháček Klub biatlonu Bystřice p.H. Neziskový / sportovní činnost

Kontrolní komise

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Pavel Bednařík Pavel Bednařík - OSVČ Soukromý / truhlářství předseda kontrolní komise
Ing. Zbyněk Svoboda TJ SOKOL Bystřice pod Hostýnem Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost
Milan Šindelek Obec Komárno Veřejný / místní samospráva
Petr Laštovica Obec Hošťálková Veřejný / místní samospráva
Mgr. Anna Blahová Mgr. Anna Blahová Soukromý / fyzická osoba

Zájmová skupina

Cestovní ruch

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Ing. Libuše Vystrčilová Z-FIN, a. s. Neziskový / ubytovací a hostinská činnost
František Ernest Hotel Harmonie Soukromý / ubytovací a rekreační služby
Eva Krejčí ONENESS o.p.s. Neziskový / ubytovací a rekreační služby
Josef Koutný Josef Koutný Soukromý / ubytovací a rekreační služby

Občané nepodnikající

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Mgr. Anna Blahová Mgr. Anna Blahová Soukromý / fyzická osoba

Podnikatelé

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Jan Kurfürst WSAEKO, s.r.o. Soukromý / ekologická činnost předseda výběrové komise
Pavel Bednařík Pavel Bednařík - OSVČ Soukromý / truhlářství předseda kontrolní komise
Radim Štípek Radim Štípek - truhlářství Soukromý / truhlářství
Petr Hlava HLAVA – STAVBY, s.r.o. Soukromý / stavebnictví
Ing. Norbert Jančo Technické služby Bystřice pod Hostýnem Soukromý / hospodaření v lesích, výroba, prodej, služby

Samospráva

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Ing. Antonín Zlámal Obec Loukov Veřejný / místní samospráva předseda MAS
Petr Horáček Obec Podhradní Lhota Veřejný / místní samospráva
Václav Smolka Obec Osíčko Veřejný / místní samospráva
Ing. Antonín Stodůlka Obec Chvalčov Veřejný / místní samospráva
Bc. Martin Nezdařilík Obec Blazice Veřejný / místní samospráva
Jaroslav Čačala Obec Slavkov pod Hostýnem Veřejný / místní samospráva
Bc. Ladislava Hradilíková, Dis. Obec Vítonice Veřejný / místní samospráva
Ing. Jaroslav Vlček Obec Mrlínek Veřejný / místní samospráva
Milan Šindelek Obec Komárno Veřejný / místní samospráva
Petr Laštovica Obec Hošťálková Veřejný / místní samospráva
Jana Sedláková Obec Brusné Veřejný / místní samospráva
Ing. Jan Chudárek Obec Držková Veřejný / místní samospráva
Oldřich Navrátil Obec Chomýž Veřejný / místní samospráva
Miroslav Darebník Obec Jankovice Veřejný / místní samospráva
Antonín Uhřík Obec Rajnochovice Veřejný / místní samospráva
Bohumil Škarpich Obec Rusava Veřejný / místní samospráva
Mgr. Zdeněk Pánek Město Bystřice pod Hostýnem Veřejný

Sport

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Miluše Fárková TJ Mrlínek Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost
Miroslav Žůrek TJ Bystřice pod Hostýnem Soukromý / tělovýchovná a sportovní činnost
Milan Perutka TJ Chvalčov Soukromý
Vojtěch Zicháček Klub biatlonu Bystřice p.H. Neziskový / sportovní činnost
Ing. Zbyněk Svoboda TJ SOKOL Bystřice pod Hostýnem Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost
Roman Ondroušek FK Bystřice pod Hostýnem Neziskový / sportovní činnost
Jaroslav Gajdušek SK Rajnochovice Neziskový / tělovýchovná a sportovní činnost
Ing. Daniel Šenk Tenisový klub Bystřice pod Hostýnem Soukromý / sportovní činnost

Spolky a církve

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Dagmar Fojtů Matice Svatohostýnská Neziskový / ubytovací a rekreační služby
Michal Sedlář SDH Chvalčov Neziskový / požární činnost
Ing. Jaroslav Šarman Solisko, z. s. Neziskový / společenské aktivity, uchování tradic místopředseda MAS
Ing. Pavel Pilmajer Charita Bystřice pod Hostýnem Neziskový / pečovatelské služby
Zdeněk Šrom ŘKF Bystřice pod Hostýnem Soukromý
Bc. Olga Navrátilová RUSAVA IN, o.s. Neziskový / práce s dětmi a mládeží
Marek Výleta ŘKF Bílavsko Neziskový / církevní organizace

Zemědělství a lesnictví

JménoOrganizaceSektor/ oblast působeníFunkce
Ing. Jiří Grygar Křídlo, spol. s. r. o. Soukromý / hospodaření v lesích místopředseda MAS
Ing. Petr Rydval SHR Soukromý
Vlastimil Žaloudík Zemědělské družstvo Rusava Soukromý / zemědělská činnost
Jaromír Novák Jaromír Novák Soukromý / zemědělská činnost